Zvárač WIG, MAG, TIG - Rakúsko (Vorarlberg)

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, Veľká Okružná 45, 01001
Rakúsko
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Zvárač
Zvárač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné miesta na pozíciu zváračov WIG, MAG, TIG - do Rakúska, oblasť Vorarlberg. Pracovná náplň: Práca podľa plánov a výkresov. Zváranie WIG, MAG, TIG. Od uchádzačov sa vyžaduje samostatná práca, požadovaná je komunikatívna nemčina (B1 - B2), vlastný automobil, vzdelanie v odbore, príp. prax, platné zváračské certifikáty. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu.

Informácie pre uchádzača: Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 1780

Rakúska pracovná zmluva na neurčitý čas. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Daňový servis. Karta výhod na optimálne využitie voľného času. Presná výška platu závislá od vzdelania, kvalifikácie a pracovných skúseností. Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Daňový servis. Karta výhod na optimálne využitie voľného času. Presná výška platu závislá od vzdelania, kvalifikácie a pracovných skúseností.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Ukončené vzdelanie v odbore, príp. prax min. 2 roky. Platné zváračské certifikáty. Vodičský preukaz a vlastný automobil výhodou. Samostatná a presná práca. Dochvíľnosť. Životopisy prosím zasielajte v nemeckom jazyku. Prílohou môžu byť vysvedčenia, certifikáty atď. - stačí v slovenčine.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480