Zvárač - metódou MAG /135/

09.10.2018
Spoločnosť: PL - PROFY spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Stará Ľubovňa, Orlov, Orlov 344, 06543
Okres: Stará Ľubovňa
Typ pracovnej Ponuky: Zvárač
Zvárač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava plôch na zváranie /vyrovnávanie, upínanie/ a samostatné zváranie, navarovanie výrobkov, konštrukcií rôznymi technológiami podľa pokynov nadriadeného, resp. príslušnej dokumentácie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti skupiny OPTIFIN INVEST,

- atraktívne pracovné prostredie,

- možnosť ubytovania cca 20m od areálu firmy.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo /exp./

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- STN EN ISO 9606-1 135 P BW,
- STN EN ISO 9606-1 135 P FW.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PL - PROFY spol. s r.o.
Adresa: Orlov 344
06543 Orlov
Slovensko
Kontaktná osoba: PL - PROFY spol. s r.o.
Kontaktné údaje: PL - PROFY spol. s r.o.

Orlov 344
06543 Orlov