Zvárač (135/136)

09.10.2018
Spoločnosť: Craft In SK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Koniarekova 19, 91721
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Zvárač
Zvárač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zváranie oceľových konštrukcií.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • ukrajinský - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Štátna úradná skúška STN EN ISO 9606-1 na metódu 135. Praktické skúsenosti a schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu - podmienkou. Úspešné absolvovanie praktickej skúšky je podmienkou prijatia do PP. Znalosť ukrajinského jazyka, vrátane odbornej terminológie, výhodou.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Craft In SK, s.r.o.
Adresa: Priemyselná 1713/6
07101 Michalovce
Slovensko
Kontaktná osoba: Craft In SK, s.r.o.
Kontaktné údaje: Craft In SK, s.r.o.

Priemyselná 1713/6