Zootechnik

09.10.2018
Spoločnosť: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Zámky, Dubník, Mikuláš 631, 94655
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Technik
Zootechnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1. Vykonávanie očkovania

• Podávanie očkovacích látok zvieratám

2. Starostlivosť o teľatá

• Podávanie halocuru

• Váženie teliat pri narodení a pri odstave

• Odrohovanie teliat

• Podávanie roztoku teľatám

3. Sledovanie stáda a zaznamenávanie zistených chýb

• Spisovanie chýbajúcich ušných čísel

• Vyhľadávanie a vyšetrenie potencionálne chorých kráv

• Kontrola kráv v skupinách, ktorým klesá produkcia mlieka

4. Manipulácia so zvieratami

• Presúvanie zvierat

• Strihanie chvostov kravám v skupine ČO

5. Podávanie a príprava nálevov, infúzií, dezinfekcií a iných liekov

• Príprava dezinfekcie do dojárne a dezinfikovanie dojacích priestorov

• Podávanie MPG ketózovým kravám

• Príprava sáčkov na nálevy

• Podávanie Rotagalu kravám, ktoré sú presúvané do prípravy

6. Oprava obojkov

• Dopĺňanie chýbajúcich číslic na obojku

• Oprava respondérov

7. Vykonávanie víkendovej služby

8. Dezinsekcia múch na farme

• Aplikácia prostriedkov na ničenie múch

9. Pripúšťanie

10. Pomocné práce v rámci tímu zootechnikov

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Adresa: Mikuláš 631
94655 Dubník
Slovensko
Kontaktná osoba: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Kontaktné údaje: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Mikuláš 631
Slovensko

+421905207130