Zmrzlinár

09.10.2018
Spoločnosť: Vildan Bilali

Miesto práce: Slovensko, okres Zvolen, Dobrá Niva, 8. marca , 96261
Okres: Zvolen
Typ pracovnej Ponuky: Cukrár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zmrzlinár - stánkový predaj a výroba zmrzliny, nutná znalosť procesov prípravy jadranskej zmrzliny + certifikát z prípravy jadranskej zmrzliny, znalosť obsluhy strojového zariadenia a údržby stroja výhodou

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Vildan Bilali
Adresa: 87/34, Dobrá Niva, 96261
Kontaktná osoba: Vildan Bilali
Kontaktné údaje: Vildan Bilali

87/34, Dobrá Niva, 96261

0903341937