Zmrzlinár

09.10.2018
Spoločnosť: Gajur Grble

Miesto práce: Slovensko, okres Rimavská Sobota, Rimavská Sobota, Svätoplukova 2, 97901
Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Rimavská Sobota
Okres: Rimavská Sobota
Typ pracovnej Ponuky: Cukrár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba zmrzliny

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 525
Iné výhody:

strava

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Gajur Grble
Adresa: Čerenčianska 5, Rimavská Sobota, 97901
Kontaktná osoba: Gajur Grble
Kontaktné údaje: Gajur Grble

Čerenčianska 5, Rimavská Sobota, 97901