Zlievárenský technológ

09.10.2018
Spoločnosť: ZLH Plus, a.s.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Brezno, Hronec, Zlievarenská 533, 97645
Okres: Brezno
Typ pracovnej Ponuky: Technológ
Technológ
Technológ
Technológ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spracovanie ponúk a dopytu, cenová kalkulácia, kreslenie, návrh výrobnej technológie, prehodnocovanie existujúcej výroby odliatkov, výkon kontroly modelov na strediskách výroby, administratívne práce.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zlievačstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore hutníctvo železa a ocele

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca

Počítače:
  • Internet - elementárna
  • Lotus Notes - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • SolidWorks - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ZLH Plus, a.s.
Adresa: Zlievarenská 533
97645 Hronec
Slovensko
Kontaktná osoba: ZLH Plus, a.s.
Kontaktné údaje: ZLH Plus, a.s.

Zlievarenská 533