Združovač-sekač-balič / BONUS 2 000 eur

09.10.2018
Spoločnosť: Johns Manville Slovakia, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Trnava, Trnava, Strojárenská 1, 91799
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Balič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- organizovanie práce na združovacom stroji, kontrolovanie množstva a kvality vyrábanej produkcie

- obsluhovanie zariadení na sekanie skleného vlákna

- kontrolovanie počtu a kvality spotrebovávaných návinov, vykladanie návinov do zásobných regálov

- zabezpečovanie výmeny opotrebovaných častí výrobných zariadení podľa pokynov zamestnávateľa

- manipulovanie s výrobkami a ich balenie

- manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg

- vykonávanie váženia a označovania hotových výrobkov etiketami, obsluha vážiaceho programu

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

* Bonus 2 000€ pri splnení podmienok.

* Zmluva na dobu neurčitú.

*13. a 14. plat

*Letný BONUS

*Bonus 500 eur pri narodení dieťaťa

*Príspevok zamestnávateľa DDS

*Závodné stravovanie

* Bezplatná doprava autobusom na trase:

Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava, Johns Manville.

Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.

Mzda 1 000€ pri nástupe, 1 070€ po skúšobnej dobe zahŕňa variabilnú zložku mzdy

Bližšie informácie sa dozviete na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- vzhľadom na nutnosť manipulovania s bremenami nad 15 kg je práca vhodná iba pre mužov (príloha č. 2 nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 281/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách pri ručnej manipulácii s bremenami)
- ochota pracovať v nepretržitej 4-zmennej prevádzke (7,5 hod zmeny)
- dobrý zdravotný stav, schopnosť pracovať v noci

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Johns Manville Slovakia, a.s.
Adresa: Strojárenská 1
91799 Trnava
Slovensko
Kontaktná osoba: Johns Manville Slovakia, a.s.
Kontaktné údaje: Johns Manville Slovakia, a.s.

Strojárenská 1
Slovensko

+421335918188