Zdravotnícky záchranár v Liptovskej NsP

Spoločnosť: Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Palúčanská 25, 03123
Slovensko, Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Hasič, záchranár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonáva odborné pracovné činnosti spojené s poskytovaním ošetrovateľskej starostlivosti (§ 12 ods. 1 nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z.).

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 739
Iné výhody:

Ubytovanie.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotnícky záchranár

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš
Adresa: Palúčanská 25
03123 Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba: Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš
Kontaktné údaje: Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš

Palúčanská 25
Slovensko

+4215563526