Zdravotnícky záchranár

09.10.2018
Spoločnosť: Záchranná zdravotná služba Bratislava

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Vajnory, Roľnícka 30, 83107
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Hasič, záchranár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore urgentná zdravotná starostlivosť - zdravotnícke záchranárstvo

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Záchranná zdravotná služba Bratislava
Adresa: Antolská 11
85007 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: Záchranná zdravotná služba Bratislava
Kontaktné údaje: Záchranná zdravotná služba Bratislava

Antolská 11