Zdravotnícky asistent bez špecializácie

09.10.2018
Spoločnosť: Reedukačné centrum

Miesto práce: Slovensko, okres Rimavská Sobota, Čerenčany, S. Kollára 72, 97901
Okres: Rimavská Sobota
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Zdravotná sestra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečovanie preventívnej zdravotnej starostlivosti detí, doprovod chorých detí na odborné vyšetrenia, vedenie ich zdravotnej dokumentácie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

všeobecná sestra
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Reedukačné centrum
Adresa: S. Kollára 72, Čerenčany, 97901
Kontaktná osoba: Reedukačné centrum
Kontaktné údaje: Reedukačné centrum

S. Kollára 72, Čerenčany, 97901

00421915820695