Zámočník - zvárač

09.10.2018
Spoločnosť: Doprastav, a.s.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Mlynské nivy 68
Slovensko, Bratislavský kraj
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Zvárač
Zvárač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zváranie CO, zváranie oblúkom, sústruženie, frézovanie, vŕtanie.

- Výroba a montáž jednoduchých oceľových konštrukcií.

Ponúkaný plat: Dohodou

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.

- Motivujúce pracovné prostredie.

- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

- Zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavbe.

- Cestovné náhrady (diéty) v zmysle príslušnej legislatívy alebo gastrolístky.

- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.

- Vzdelávacie aktivity.

- Možnosť sebarealizácie a učiť sa od skúsených odborníkov.

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Skupina C

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Platný zváračský preukaz.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: C

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Doprastav, a.s.
Adresa: Drieňová 27
82656 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Doprastav, a.s.
Kontaktné údaje: Doprastav, a.s.

Drieňová 27