Zámočník, zvárač

09.10.2018
Spoločnosť: Pletiva s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Vajnory, Bratislava , 83107
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Zvárač
Zvárač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zámočník, zvárač

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

dohodou

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B + E

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Pletiva s. r. o.
Adresa: Galvaniho 41
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Pletiva s. r. o.
Kontaktné údaje: Pletiva s. r. o.

Galvaniho 41
Slovensko

+421905280587