Zámočník v strojárskej výrobe.

09.10.2018
Spoločnosť: KNK NAKO, výrobné družstvo

Miesto práce: Slovensko, okres Detva, Hriňová, Sklárska 1958, 96205
Okres: Detva
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Strojník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vŕtania polotovarov, rozpracovaných výrobkov, závitovanie a vŕtanie, frézovanie, sústruženie, odihľovanie a brúsenie.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 580
Iné výhody:

teplá strava

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: KNK NAKO, výrobné družstvo
Adresa: Sklárska 1958, Hriňová, 96205
Kontaktná osoba: KNK NAKO, výrobné družstvo
Kontaktné údaje: KNK NAKO, výrobné družstvo

Sklárska 1958, Hriňová, 96205

+421919077909