Zámočník - Rakúsko (Vorarlberg)

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, Veľká Okružná 45, 01001
Rakúsko
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre zámočníkov do Rakúska, oblasť Vorarlbergu. Pracovná náplň: montáž okien, dverí, areálov z hliníka a ocele, zváračské práce, zváranie veľkých dielov podľa plánov, všeobecné zváračské činnosti, práca s rôznymi materiálmi atď. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku.

Ponúkaný plat: od 2500

Mzda netto 2200,- Eur mesačne. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat + vyplácané prémie. Pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní a vybavovaní rodinných prídavkov.

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje: vyučený v odbore zámočník ev. prevádzkový zámočník, samostatná práca, zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická odolnosť, schopnosť tímovej práce, vlastné vozidlo výhodou a aktívna nemčina. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480