Zahradník/pestovateľ okrasných drevín/robotník pestovnej činnosti/výrobný, projektový a ekonomický manažér

09.10.2018
Spoločnosť: Ing. Milan Šušlík - SILVEEX

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Vavrišovo, Vavrišovo 906, 03242
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Robotník
Ekonóm
Finančný manažér
Obchodný manažér
Záhradník
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výeoba lesného reprodukčného materiálu, výsadba a údržba zelene, zber semennej suroviny zo stromov, orez a tvarovanie vysokých stromov, obrábanie pôdy, ...

vodičský preukaz B, T výhodou,

výškové práce, pílický preukaz výhodou

ovládanie latinského a francúzkeho jazyka výhodou

výška mzdy od 480€ mesačne (výška mzdy môže byť vyššia, závisí od kvality práce)

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 06:30 do 15:15
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina T
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: T

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ing. Milan Šušlík - SILVEEX
Adresa: Liptovský Peter 254, Liptovský Hrádok, 03301
Kontaktná osoba: Ing. Milan Šušlík - SILVEEX
Kontaktné údaje: Ing. Milan Šušlík - SILVEEX

Liptovský Peter 254, Liptovský Hrádok, 03301

0903 501 763