Záhradník

09.10.2018
Spoločnosť: IN-GREEN, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Lamač, Heyrovského 8, 84103
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava IV
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Záhradník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o súkromné záhrady, celoročná údržba. Orez stromov a kríkov, kosenie. Aplikácia pesticídov a herbicídov. Komunikácia s klientom. Manažment prác a nákup materiálu.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Poľnohospodársko-lesnícke vedy

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: IN-GREEN, s. r. o.
Adresa: Heyrovského 8
84103 Bratislava-Lamač
Slovensko
Kontaktná osoba: IN-GREEN, s. r. o.
Kontaktné údaje: IN-GREEN, s. r. o.

Heyrovského 8
Slovensko

+421948911241