Wellness pracovník / chyžná

09.10.2018
Spoločnosť: PATRIOT Corporation spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Mlynky, Prostredný Hámor 389, 05376
Okres: Spišská Nová Ves
Typ pracovnej Ponuky: Chyžná
Fyzioterapeut, masér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chyžná - upratovanie izieb a spoločných priestorov, ubytovacieho zariadenia, údržba a obsluha wellness.

Pracovné miesto je vytvorené na projekt Ministerstva hospodárstva -potrebný vek do 29r. a min. 6 mes. evidencie na ÚP

Vopred nutný tel. kontakt, kontaktná osoba: Ing. Silvia Denešová, tel.č.: +421903016865.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 08:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

Zamestnávateľ prispieva na dochádzku za prácou

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

Zodpovedný prístup k práci

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PATRIOT Corporation spol. s r.o.
Adresa: Prostredný Hámor 389, Mlynky, 05376
Kontaktná osoba: PATRIOT Corporation spol. s r.o.
Kontaktné údaje: PATRIOT Corporation spol. s r.o.

Prostredný Hámor 389, Mlynky, 05376

+421903016865