Výrobný mechanik

09.10.2018
Spoločnosť: FLAMEshoes, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bardejov, Kružlov, Kružlov 292, 08604
Okres: Bardejov
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

oprava a údržba strojov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • čínsky (mandarínčina) - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

znalosť čínskeho jazyka

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: FLAMEshoes, s.r.o.
Adresa: Kružlov 292/3092
08604 Kružlov
Slovensko
Kontaktná osoba: FLAMEshoes, s.r.o.
Kontaktné údaje: FLAMEshoes, s.r.o.

Kružlov 292/3092
Slovensko

+421948668861