Výhybkár

09.10.2018
Spoločnosť: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava

Miesto práce: Slovensko, okres Nitra, Nitra, Staničná 6, 94901
Okres: Nitra
Typ pracovnej Ponuky: Technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha ručne a miestne prestavovaných výhybiek pre jazdu vlakov a pri posune. Zisťovanie voľnosti vlakovej cesty, sledovanie jazdy vlakov. Kontrola a prevádzkové ošetrovanie výhybiek a výkoľajok. Obsluha priecestného zabezpečovacieho zariadenia.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 650
Iné výhody:

· pracovný pomer na dobu neurčitú,

· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,

· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,

· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,

· odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,

· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,

· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- precíznosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Adresa: Klemensova 8
81361 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Kontaktné údaje: Železnice Slovenskej republiky, Bratislava

Klemensova 8
Slovensko

+421911113755