Vychovávateľ (okrem vychovávateľa pre deti so špeciálnymi potrebami)

09.10.2018
Spoločnosť: Spišská katolícka charita

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Borbisova 5, 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Vychovávateľka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

priama práca s klientom v rámci učenia sa pracovným návykom, dohľad pri príprave jedla, nad finančným hospodárením, pri udržiavaní poriadku, denného režimu, pomoc pri príprave na školské vyučovanie, pri starostlivosti o dieťa, voľno-časové aktivity s klientom, administratíva,....

samostatnosť, komunikatívnosť, trpezlivosť, empatie, ochota pomáhať, vnútorná stabilita

prax nie je podmienkou, ale výhodou

študijný odbor: pedagogické študijné odbory, sociálna práca, soc. pedagogika

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

firemné akcie, odborné školenia zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Pedagogické vedy
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Spišská katolícka charita
Adresa: Slovenská 1765/30, Spišská Nová Ves, 05201
Kontaktná osoba: Spišská katolícka charita
Kontaktné údaje: Spišská katolícka charita

Slovenská 1765/30, Spišská Nová Ves, 05201

0902 327 955