Všeobecná zdrav. sestra - intenzívna starostlivosť

09.10.2018
Spoločnosť: Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

Miesto práce: Slovensko, okres Revúca, Revúca, Litovelská 25, 05001
Okres: Revúca
Typ pracovnej Ponuky: Zdravotná sestra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sestra špecialistka v anestéziológii a intenzívnej medicíne

poskytuje komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť

zameranú na intenzívne sledovanie a monitorovanie fyziologických

funkcií a prejavov kriticky chorých, u ktorých hrozí zlyhanie,

zlyháva alebo zlyhala funkcia jedného alebo viacerých orgánov

alebo orgánových systémov. Zabezpečuje aj anestetickú

starostlivosť pri vykonávaní diagnostických a liečebných

výkonov operačnej a neoperačnej povahy

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Špecializačné štúdium v štúdijnom odbore anesteziológia a intenzívna starostlivosť.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca
Adresa: Litovelská 25
05001 Revúca
Slovensko
Kontaktná osoba: Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca
Kontaktné údaje: Nemocnica s poliklinikou, n.o. Revúca

Litovelská 25