Vodič VZV v Bratislave (papiere Vám urobíme ZDARMA)

09.10.2018
Spoločnosť: Maxin's quality services, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves, Jána Jonáša 1, 84107
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v logistickej spoločnosti

- práca s VZV, nakládka a vykládka paliet

- možnosť obnovenia papierov alebo Vám urobíme nové papiere ZDARMA

- 4-zmenná prevádzka (8hod.) alebo 3-zmenná prevádzka (8hod.)

Informácie pre uchádzača: Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 576

- priemerný mesačný plat 950-1100€ v čistom plus príspevok na ubytovanie alebo ubytovanie ZDARMA

- dochádzkový BONUS 160€ / brutto

- osobné ohodnotenie 350-460€/ brutto

- cestovné náklady 200€ /brutto

- príspevok na cestovanie 150€/ brutto pre kandidátov mimo Bratislavy

- stravné lístky 3,60€

- ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na bývanie 180€/brutto

- predĺženie VZV preukazu ZDARMA

- možnosť pravidelných záloh

- trvalý pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Neukončené základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: dchocholackova@maxins.sk, volajte na tč. 0907 797 341 (stačí prezvoniť, zavoláme Vám).

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Maxin's quality services, s. r. o.
Adresa: Bajkalská 22
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Maxin's quality services, s. r. o.
Kontaktné údaje: Maxin's quality services, s. r. o.

Bajkalská 22
Slovensko

+421907797341