Vodič - skladník pre pobočku Bratislava

09.10.2018
Spoločnosť: AUTO KELLY SLOVAKIA, spol s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Vajnory, Stará Vajnorská 15, 83104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- rozvoz tovaru k zákazníkom podľa stanovených rozvozových trás a manipulácia s tovarom

- komunikácia so zákazníkmi o jeho potrebách

- správa zverenej hotovosti a evidencia hotovostných tržieb

- starostlivosť o zverené auto

- príprava tovaru na denný rozvoz k zákazníkom

- manipulácia s náhradnými dielmi v sklade

- príjem tovaru do skladu a vyskladňovaním tovaru

Hľadáte istotu, ale napriek tomu nie stereotyp? Cítite sa za volantom ako ryba vo vode?

Staňte se členom nášho tímu!

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 576

- základná zložka mzdy 576€ brutto mesačne + variabilná zložka + príplatky

- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy

- pravidelná mzdá

- motivačné ohodnotenie

- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív

- možnosť se neustále zlepšovať v oblasti auto - moto

- možný kariérny postup

- zvýhodnené ceny pre zamestnanecké nákupy

- MULTISPORT kartu

- firemné oblečenie

- zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

- najazdených minimálne 50 000km
- užívateľskú znalosť práce s PC
- čistý register trestov
- schopnosť efektívne komunikovať a prozákaznícký prístup
- orientačný zmysel a schopnosť riešiť dopravné situácie
- fyzická zdatnosť

BAVÍ VÁS PRÁCA V POHYBE?
... POTOM STE PRÁVE TÝM, KOHO HĽADÁME!

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AUTO KELLY SLOVAKIA, spol s r.o.
Adresa: Radlinského 11
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko
Kontaktná osoba: AUTO KELLY SLOVAKIA, spol s r.o.
Kontaktné údaje: AUTO KELLY SLOVAKIA, spol s r.o.

Radlinského 11