Vodič nákladného vozidla pre stavebnú dopravu

09.10.2018
Spoločnosť: ŠAM - STAV Šandor s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Hraničná 16, 82105
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava II
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vodič nákladného sklápacieho vozidla, príp.návesu pre odovoz a dovoz výkopového alebo násypového materiálu zo stavby.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 17:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Doklady o spôsobilosti pre špeciálne nákladné vozidlá (ADR preukaz) podľa zákona č. 56/2012 Z.z. o cestnej doprave a vyhlášky Ministerstva vnútra Slovenskej republiky č. 9/2009 Z.z., ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Podskupina B1
  • Skupina C
  • Podskupina C1
  • Skupina B + E
  • Skupina C + E
  • Podskupina C1 + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

ADR, prípadne strojnícke oprávnenia na pásové rýpadlá a nakladače.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: C

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ŠAM - STAV Šandor s.r.o.
Adresa: Hraničná 16
82105 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: ŠAM - STAV Šandor s.r.o.
Kontaktné údaje: ŠAM - STAV Šandor s.r.o.

Hraničná 16
Slovensko

+421911456708