Vedúci prevádzky

09.10.2018
Spoločnosť: ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Lužianky, Korytovská 20, 95141
Okres: Nitra
Typ pracovnej Ponuky: Vedúci prevádzky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-vedenie prevádzky recyklácie plastov, lisovne, nožového mlyna a triediarne druhotných surovín

- organizovanie a riadenie práce zamestnancov pri triedení a spracovávaní druhotných surovín

- sledovanie, evidenciu a vyhodnocovanie denných a mesačných výkonov, vystavenie mesačných podkladov ku mzdám

- organizovanie skladovania a nakladania spracovaných druhotných surovín

- kontrola kvality vstupného materiálu

- udržiavanie poriadku, čistoty a bezpečnosti v celom areáli

- zabezpečovanie dodržiavania opatrení predpísaných v systéme kvality

- spolupráca s oddeleniami dopravy, údržby a obchodným oddelením

- mesačné sledovanie spotreby energií vo výrobných prevádzkach

- evidenciu a zabezpečovanie revízií hasiacich prístrojov a požiarnych vodovodov /hydrantov/

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1300

práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti, mladý kolektív, stravné poukážky

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • motivovanie ľudí
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie

Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.
Adresa: Korytovská 20
95141 Lužianky
Slovensko
Kontaktná osoba: ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.
Kontaktné údaje: ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Korytovská 20
Slovensko

+4210904852251