Vedúci ekonomického oddelenia

09.10.2018
Spoločnosť: Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská 21, 83103
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Ekonóm
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie ekonomickej agendy, vedenie účtovníctva,

- komunikácia s bankou, s ekonomicko-hospodárskym oddelením MČ BNM a príslušnými štátnymi orgánmi,

- skladba a sledovanie čerpania rozpočtu,

- dodržiavanie zákonov, tvorba a dodržiavanie smerníc súvisiacich s ekonomickou činnosťou organizácie,

- správa a evidencia majetku organizácie,

- tvorba výkazov a zodpovednosť za ich správne a včasné predkladanie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800

Osobný príplatok po skončení skúšobnej doby a ďalšie benefity...

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Zároveň žiadame uchádzačov o súhlas so spracovaním osobných údajov nasledovne:
*Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Stredisku kultúry BNM súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenému SK BNM za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia".

Osobnostné predpoklady
  • pamäť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)
  • pozornosť
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Názov spoločnosti: Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto
Adresa: Vajnorská 21
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto
Kontaktné údaje: Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto

Vajnorská 21
Slovensko

+421 2 44 37 37 60