Vedecký pracovník v oblasti matematického modelovania

09.10.2018
Spoločnosť: PROGRESA FINAL SK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčín, Ku Kyselke 497, 91106
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Výskumný a vedecký pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

matematické modelovanie radiačných procesov, operátor urýchľovača

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • matematická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Ovládanie programového komplexu GEANT 4 je podmienkou.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • technický talent
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PROGRESA FINAL SK, s.r.o.
Adresa: Ferienčíkova 18
81108 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: PROGRESA FINAL SK, s.r.o.
Kontaktné údaje: PROGRESA FINAL SK, s.r.o.

Ferienčíkova 18