Upratovanie

09.10.2018
Spoločnosť: Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina, Žilina, Veľká Okružná 59, 01001
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Upratovačka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ide o bežné čistiace a upratovacie práce v nákupnom centre a jeho okolí.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.
Adresa: Panenská 8
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.
Kontaktné údaje: Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Panenská 8
Slovensko

+421918121581