Upratovačka, chyžná

09.10.2018
Spoločnosť: V + V JASNÁ, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Demänovská Dolina, Demänovská Dolina 328, 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Upratovačka
Chyžná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

upratovanie izieb, apartmánov, prezliekanie postelí, starostlivosť o hotelovú bielizeň.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti v zariadeniach starostlivosti o ľudské telo podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

zdravotný preukaz, skúšky odbornej spôsobilosti na RUVZ

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: V + V JASNÁ, s.r.o.
Adresa: Demänovská Dolina 328
03101 Demänovská Dolina
Slovensko
Kontaktná osoba: V + V JASNÁ, s.r.o.
Kontaktné údaje: V + V JASNÁ, s.r.o.

Demänovská Dolina 328
Slovensko

+421905389510