Údržbár, údržba a oprava lisov, periférnych a el. zariadení

09.10.2018
Spoločnosť: MI PLASTIK PLUS a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Michalovce, Michalovce, Hviezdoslavova 1364/21, 07101
Okres: Michalovce
Typ pracovnej Ponuky: Údržbár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Údržba vstrekovacích lisov, periférnych zariadení, elektrických zariadení a bežná údržba prevádzky.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MI PLASTIK PLUS a.s.
Adresa: Hviezdoslavova 1364/21
07101 Michalovce
Slovensko
Kontaktná osoba: MI PLASTIK PLUS a.s.
Kontaktné údaje: MI PLASTIK PLUS a.s.

Hviezdoslavova 1364/21
Slovensko

+421566420701