Učiteľka tanečného odboru

Spoločnosť: Súkromná základná umelecká škola Simona Riňáková

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Detva, Slatinské Lazy, 96225
Okres: Detva
Typ pracovnej Ponuky: Učiteľ na strednej škole
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Učiteľka tanečného odboru.

Umelecké vzdelávanie detí v tanečnom odbore, preferovaný folklór.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 08:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 500

K dispozícii v prípade potreby auto, príspevok na dochádzku do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: Súkromná základná umelecká škola Simona Riňáková
Adresa: Slatinské Lazy 112, Slatinské Lazy, 96225
Kontaktná osoba: Súkromná základná umelecká škola Simona Riňáková
Kontaktné údaje: Súkromná základná umelecká škola Simona Riňáková

Slatinské Lazy 112, Slatinské Lazy, 96225

+421905171698