Učiteľ, asistent

09.10.2018
Spoločnosť: HANDPRINTS s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Lazaretská 9, 81108
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Učiteľ na strednej škole
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

učiteľ, učiteľ TV a asistent v predškolskom zariadení

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 790
Iné výhody:

výborný pracovný tím, práca s deťmi

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore telesná výchova a šport

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • španielsky - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HANDPRINTS s. r. o.
Adresa: Silvánska 1
84104 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko
Kontaktná osoba: HANDPRINTS s. r. o.
Kontaktné údaje: HANDPRINTS s. r. o.

Silvánska 1
Slovensko

+421948121219