Testovací inžinier

09.10.2018
Spoločnosť: Brose Prievidza, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Prievidza, Prievidza, Max Brose 7, 97101
Okres: Prievidza
Typ pracovnej Ponuky: IT tester
Strojný technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Koordinácia všetkých potrebných testov automobilových komponentov, vrátane neštandardných skúšok podľa špecifikácií a / alebo požiadaviek zákazníka

• Vývoj a dokumentácia nových testovacích postupov

• Príprava a vyhodnotenie protokolov o skúškach

• Príprava odporúčaní pre testovanie

• Prezentácia výsledkov validácie

• Príprava hodnotenia rizík

• Vypracovanie návrhov na riešenie problémov

• Prevádzka a údržba testovacieho zariadenia

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1000

• Unikátna príležitosť byť súčasťou vývojového tímu v automotive na Slovensku

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti založenej v r. 1908

• Priateľská a podporujúca firemná kultúra

• Intenzívne školenie od expertov z Nemecka

• Možnosti kariérneho rastu

• Flexibilný pracovný čas

• Sociálny program a benefity

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Brose Prievidza, spol. s r.o.
Adresa: Max Brose 7
97101 Prievidza
Slovensko
Kontaktná osoba: Brose Prievidza, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: Brose Prievidza, spol. s r.o.

Max Brose 7
Slovensko

+421908297656