Testing specialist

09.10.2018
Spoločnosť: TEMPEST a.s.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Galvaniho 17/B, 82104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: IT tester
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- participácia na projektoch vývoja SW aplikácii a dodávky IT riešení,

- zastrešenie testovacích aktivít a aktivít riadenia kvality v rámci cyklov vývoja SW a dodávky IT riešení,

- plánovanie: návrh a príprava testovacích scenárov, plánov, predpokladov, technických prostriedkov, vstupov a dát nevyhnutných pre výkon testovania na základe business požiadaviek a IT riešení,

- výkon: výkon manuálneho a automatizovaného testovania. Asistencia pri akceptačných testoch a pilotných prevádzok systému. Návrh a implementácia automatizovaných testov (feature, regresné, výkonnostné), vrátane používaných frameworkov. Monitorovanie a analýza problémov a systémových chýb.

- reportovanie: tvorba testovacích špecifikácií a reportov. Reportovanie chýb a návrhov na zlepšenie testovaných aplikácii. Návrh vylepšení a nových spôsobov testovania SW pre vybranú oblasť.

- poskytovanie technickej podpory pri riešení interných a zákazníckych problémov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

- možnosť osobného rastu,

- školenia,

- mladý dynamický kolektív.

- školenia,

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • HTML - elementárna
  • XML - elementárna
  • Java - elementárna
  • SQL - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- znalosť JQuery, CSS,
- skúsenosť s testovaním alebo vývojom SW aplikácií na komerčnom projekte,
- skúsenosti s používaním testovacích SW a reportovacích nástrojov (napr. Selenium, JMeter),
- praktické skúsenosti s work manažmentu SW nástrojmi (napr. Jira),
- praktické skúsenosti v oblasti IT a Telco,
- znalosť v oblasti testovania programovania SW aplikácií,
- schopnosť organizovať čas a pracovať podľa priorít,
- analytické a logické myslenie (vrátane analýzy problémov a debugovaní - logy, JVM debugging),
- dôslednosť a precíznosť,
- dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč a ochota učiť sa.

Osobnostné predpoklady
  • predstavivosť
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TEMPEST a.s.
Adresa: Galvaniho 17/B
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: TEMPEST a.s.
Kontaktné údaje: TEMPEST a.s.

Galvaniho 17/B
Slovensko

+421250267111