TEST KOORDINATOR (Ref. č.: 2-10-30758/PF)

09.10.2018
Spoločnosť: Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra
Okres: Nitra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Máš pocit, že dobré IT pozície sú len v Bratislave? Chceš šancu v Nitre? Staň sa súčasťou najväčšieho IT zamestnávateľa v regióne:

Hľadáme šikovného test koordinátora, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- vymedzenie rozsahu potrebných testovaní na základe konzultácie s klientom a projektovým tímom
- zaistenie súladu testovania so stratégiou a testovacím štandardom UiTS
- vytváranie a aktualizácia plánov testovaní na základe zadaných požiadaviek
- preberanie zodpovednosti za Quality Gates v procese vývoja
- plánovanie a organizácia meetingov v súvislosti s testovaním
- koordinácia nefunkčných častí, testovanie automatizácie a nastavenie testovacieho prostredia v spolupráci s ostatnými tímami
- koordinácia odchýlok vo všetkých fázach testovania
- koordinácia tímu testerov v rámci daného projektu ako aj dbanie na kvalitu a pokroky projektu
Informácie pre uchádzača: Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.
Ponúkaný plat: od 1400 do 1700 EUR
Iné výhody: - Stabilná práca v centre mesta
- Flexibiloný pracovný čas
- Podpora v ďalšom vzdelávaní
- Sociálny program
- Moderné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: Vhodný kandidát spĺňa:
- vysokoškolské vzdelanie
- predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícií Tester
- skúsenosť s virtuálnymi testovacími tímami
- znalosti testovaní automatizácie a nefunkčné testovanie
- znalosť bežných testovacích nástrojov
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (), Nemecký jazyk ()

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Grafton Slovakia s.r.o.
Adresa: Piaristická 1
94901 Nitra
Kontaktná osoba:
Kontaktné údaje: Piaristická 1
94901
Nitra