Tesári a stavební stolári

09.10.2018
Spoločnosť: Kredit real, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Jozefa Dekreta Matejovie 549, 03301
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Stolár
Tesár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

miesto výkonu práce: celá SR, Rakúsko

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: turnusová práca
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Skupina A

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: A
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Kredit real, s.r.o.
Adresa: Jozefa Dekreta Matejovie 549, Liptovský Hrádok, 03301
Kontaktná osoba: Kredit real, s.r.o.
Kontaktné údaje: Kredit real, s.r.o.

Jozefa Dekreta Matejovie 549, Liptovský Hrádok, 03301

0907 339 275