Tesár - Rakúsko

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Rakúsko
Typ pracovnej Ponuky: Tesár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre tesárov do Rakúska - oblasť celé Rakúsko.

Pracovná náplň: debnenie podľa plánov vrátane prípravných prác, meranie, nastavovanie a montovanie častí, nosičov a podpier debnenia, kontrola, rozdeľovanie, čistenie materiálu na šalovanie, stavanie upevnení a upevňovacích zariadení, debnenie so zabehnutými systémami debnenia (Doka, Peri, Framax, Hünebeck atď.).

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy + certifikáty.

Ponúkaný plat: Dohodou

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, sociálne, zdravotné, nemocenské a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Diéty vyplácané zamestnávateľom vo výške od 26,40 Eur do 41 Eur/pracovný deň. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Daňový servis - pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní a vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Karta výhod na optimálne využívanie voľného času.

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Ukončené vzdelanie ako murár, tesár atď., príp. skúsenosti s touto prácou. Vodičský preukaz výhodou. Samostatná práca, schopnosť tímovej práce a spoľahlivosť. Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni!

Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku!

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480