Technológ röntgenovej detekcie obsahu vzácnych kovov

09.10.2018
Spoločnosť: Viaticum s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Pod.Biskup., Nákovná 25, 82106
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Technológ
Technológ
Technológ
Technológ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Detekcia a vyhodnocovanie obsahu prvkov zo vzoriek rôznych zliatin a ich derivátov na röntgenovom zariadení. Následná analýza a štatistický prepočet obsahu prvkov a ich percentuálneho podielu vo vzorkách.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Znalosť indického jazyka - Hindu, slovom aj písmom pre potrebu komunikácie s partnerskými spoločnosťami. Prosíme ctených záujemcov o zaslanie životopisov v slovenskom jazyku spolu aj s motivačným listom.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Viaticum s. r. o.
Adresa: Nákovná 25
82106 Bratislava-Pod.Biskup.
Slovensko
Kontaktná osoba: Viaticum s. r. o.
Kontaktné údaje: Viaticum s. r. o.

Nákovná 25
Slovensko

+421903494751