technológ - asistent

09.10.2018
Spoločnosť: ANODE spol. s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Myjava, Priepasné, 90615
Okres: Myjava
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Technológ
Technológ
Technológ
Technológ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

spracovanie technickej dokumentácie, vývoj nových výrobkov, požadované vzdelanie technického smeru

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 05:45 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ANODE spol. s.r.o.
Adresa: Hurbanova dolina 919, Brezová pod Bradlom, 90613
Kontaktná osoba: ANODE spol. s.r.o.
Kontaktné údaje: ANODE spol. s.r.o.

Hurbanova dolina 919, Brezová pod Bradlom, 90613