Technik kvality

09.10.2018
Spoločnosť: Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Žarnovica, Nová Baňa, Železničný rad 40, 96801
Okres: Žarnovica
Typ pracovnej Ponuky: Technik
Kontrolór
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Plánuje, koordinuje a usmerňuje program kvality a zabezpečuje kvalitu výroby v zhode so stanovenými štandardmi pomocou stanovených procesov a činností.

Je v priamom kontakte so zákazníkom s ktorým komunikuje v oblasti kvality repektíve projektu.

Vypracováva tiež dokumenty pre zákazníka a zavádza jeho požiadavky do procesu.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- dynamická a zaujímavá práca v oblasti kvality

- školenia a získanie skúsenosti v oblasti kvality v automobilovom priemysle/široké portfólio automobiliek/

Požiadavky na zamestnanca

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • nemecký - vysoká: C1 a C2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Nemecký jazyk - denná komunikácia slovom
aj písmom so zákazníkmi.
Ovládanie Excelu - expert - vyhodnocovanie podkladov /graf, štatistiky a pod /.
Pracovné skúsenosti na úseku kvality v automobilovom priemysle.
Zodpovednosť,spoľahlivosť,vysoké pracovné nasadenie .
Vedieť zvládať stres.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.
Adresa: Železničný rad 40
96801 Nová Baňa
Slovensko
Kontaktná osoba: Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.
Kontaktné údaje: Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Železničný rad 40
Slovensko

+421456780726