Technik

09.10.2018
Spoločnosť: PMP Montex s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Pod.Biskup., Vlčie Hrdlo 90, 82107
Zahraničie ostatné
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečenie chodu pridelenej zákazky v zmluvne dohodnutých termínoch a v požadovanej kvalite,

- koordinácia výrobných, technických a montážnych kapacít na pridelenej zákazke,

- vedenie agendy a dokumentácie na pridelenej zákazke,

- výkon technického dohľadu nad zákazkou,

- pravidelné služobné cesty aj do zahraničia

Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

- možnosť profesného rastu a vzdelávania,

- bohatý sociálny program,

- rekondičné pobyty

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore stroje a zariadenia pre strojárku výrobu

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • bulharský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PMP Montex s. r. o.
Adresa: Vlčie hrdlo 90
82107 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: PMP Montex s. r. o.
Kontaktné údaje: PMP Montex s. r. o.

Vlčie hrdlo 90
Slovensko

+421911648045