Technický pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: SILFER STEEL s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Poprad, Svit, Štúrová 101, 05921
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Technický pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Technická príprava, nákup materiálu. ovladanie programu AutoCad

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SILFER STEEL s.r.o.
Adresa: Štúrova 765/101
05921 Svit
Slovensko
Kontaktná osoba: SILFER STEEL s.r.o.
Kontaktné údaje: SILFER STEEL s.r.o.

Štúrova 765/101
05921 Svit