Technický konzultant R&D

09.10.2018
Spoločnosť: SmarTech Solutions SK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčín, 1. mája 11, 91101
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Konzultant
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Realizácia technických a finančných auditov v stredných a veľkých spoločnostiach v SR.

- Technicko-finančná analýza projektov výskumu a vývoja

- Tvorba technických popisov k projektom výskumu a vývoja v slovenskom jazyku.

- Kalkulácie nákladov výskumno-vývojových projektov.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 720

- Základná hrubá mzda až do 1000 € na základe preukázaných schopností

- Navyše výkonnostné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

- Pružná pracovná doba

- Služobný telefón a PC

- Podstatné rozšírenie vedecko-technických znalostí naprieč odvetviami

- Príjemné pracovisko v Trenčíne

- Možnosť home office

- Práca v spoločensky zodpovednej spoločnosti

- Príspevok na kultúrno-športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Skúsenosti s EÚ fondmi, dotáciami alebo s ochranou duševného vlastníctva veľkou výhodou

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SmarTech Solutions SK, s.r.o.
Adresa: 1. mája 173/11
91101 Trenčín
Slovensko
Kontaktná osoba: SmarTech Solutions SK, s.r.o.
Kontaktné údaje: SmarTech Solutions SK, s.r.o.

1. mája 173/11