Sústružník kovov

09.10.2018
Spoločnosť: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Nemšová, Železničná 207/9, 91441
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Frézár, sústružník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

úprava a oprava liatinových a bronzových foriem pre sklársky priemysel

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola - strojárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

znalosti a praktické skúsenosti so sústružením, schopnosť pracovať podľa výkresovej dokumentácie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.
Adresa: Železničná 207/9
91441 Nemšová
Slovensko
Kontaktná osoba: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.
Kontaktné údaje: VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o.

Železničná 207/9