Sústružník

09.10.2018
Spoločnosť: WORK COMPANY EU, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Martin, Vrútky, Dielenská Kružná 2, 03861
Okres: Martin
Typ pracovnej Ponuky: Frézár, sústružník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sústružník

Výroba koľajových vozidiel

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

možnosť poskytnutia záloh

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: WORK COMPANY EU, s.r.o.
Adresa: Cestárska 5, Žilina, 01001
Kontaktná osoba: WORK COMPANY EU, s.r.o.
Kontaktné údaje: WORK COMPANY EU, s.r.o.

Cestárska 5, Žilina, 01001

0948 732 473