Strojník - vodič pásového vozidla a dozérov

09.10.2018
Spoločnosť: DRUSTAV spol. s r.o. Svidník

Miesto práce: Slovensko, okres Svidník, Svidník, Bardejovská 810/44, 08901
Okres: Bardejov
Svidník
Typ pracovnej Ponuky: Strojník
Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluhovať stavebné stroje ČPZ 130, UMZ 40. Vykonávať pravidelný servis a údržbu pridelených stavebných strojov. Zaznamenávať priebeh každej údržby a odbornej prehliadky v servisnej knihe.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina T

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: T

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DRUSTAV spol. s r.o. Svidník
Adresa: Bardejovská 810/44
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: DRUSTAV spol. s r.o. Svidník
Kontaktné údaje: DRUSTAV spol. s r.o. Svidník

Bardejovská 810/44
Slovensko

+421911650111