Strojník ma traktorbager a pásový bager

09.10.2018
Spoločnosť: JAPETEK s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovská Porúbka, Liptovská Porúbka 449, 03301
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Strojník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práce na strojoch, údržba a servis,

strojnícky preukaz výhodou, ak nie, zabezpečíme,

požadujeme zodpovednosť a seriózny prístup k práci

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

dobré platové ohodnotenie, seriózny prístup k zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Podskupina C1
  • Podskupina B1
  • Podskupina A1
  • Skupina C
  • Skupina AM
  • Skupina B
  • Skupina A

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: A
Skupina: B
Skupina: C

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: JAPETEK s.r.o.
Adresa: Liptovská Porúbka 449, Liptovská Porúbka, 03301
Kontaktná osoba: JAPETEK s.r.o.
Kontaktné údaje: JAPETEK s.r.o.

Liptovská Porúbka 449, Liptovská Porúbka, 03301

0905 356 900