Strojársky technik

09.10.2018
Spoločnosť: TS Construct, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Zvolen, Zvolen, Neresnica 12, 96001
Okres: Zvolen
Typ pracovnej Ponuky: Technik
Strojník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha stavebných strojov a mechanizmov, vykonávanie stavebných prác, podľa pokynov majstra, kontrolovanie technického stavu zverených strojov a mechnaizmov, vykonávanie jednoduchých opráv a údržby zverených strojov. Požiadavka: Strojný preukaz na traktorbagre a buldozery.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 650
Iné výhody:

Stabilná, dôveryhodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: C

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TS Construct, s.r.o.
Adresa: Neresnická 12, Zvolen, 96001
Kontaktná osoba: TS Construct, s.r.o.
Kontaktné údaje: TS Construct, s.r.o.

Neresnická 12, Zvolen, 96001

+421907272337