Strechár, tesár, klampiar, pokrývač

09.10.2018
Spoločnosť: GALLO, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčianska Teplá, Dobrá 1173, 91401
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Klampiar, pokrývač
Tesár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

tesárske práce, klampiarske práce, pokrývanie striech - strechy, drevodomy, altánky a pod.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Spracúvanie dreva

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

môžu byť a šikovní ľudia bez vyučenia v obore so záujmom pracovať s drevom a môžu pracovať vo výškach

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GALLO, s.r.o.
Adresa: Dobrá 1173
91401 Trenčianska Teplá
Slovensko
Kontaktná osoba: GALLO, s.r.o.
Kontaktné údaje: GALLO, s.r.o.

Dobrá 1173